Zadný tlmič Ecoline YSS ME302-365T-05-X
Na objednávku
Očakávané doručenie: 2026-05-22
  • Výmena a vrátenie tovaru do 14 dní
DODANIE TOVARU V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY (SR)
  1. DODANIE TOVARU KURIÉRSKOU SLUŽBOU NA DOBIERKU
    Cenník (s DPH):
  2. DODANIE TOVARU NA VÝDAJNÉ MIESTO ZÁSIELKOVNE NA DOBIERKU
    Cenník (s DPH):
Zadní tlumič s nastavitelným předpětím, 30mm píst, 12mm táhlo, délka 365mm